5487

BitDefender نام ویروس کشی قدرتمند از شرکت Softwin است که به خاطر سرعت بالا در شناسایی تعداد بالای ویروس و همچنین قیمت مناسب نسبت به سایر ویروسکش های برتر دنیا از محبوبیت بالایی بر خوردار شده است . اخیرا شرکت Softwin بسته ی نرم افزار قدرتمند امنیتی خود را نیز با نام BitDefender Professional Plus 10.0 عرضه نموده است که نیاز های امنیتی شما را در هنگام اتصال به اینترنت و … تامین می نماید.

Antivirus : ویروس کش قدرتمند BitDenfender که با سرعت بالا قادر به شناسایی و نابود سازی تمامی خطرات سیستم شما می باشد و از ورود ویروسها به سیستم شما جلوگیری به عمل می آورد.

Firewall : دیوار آتش قدرتمند این بسته که از نفوذ دیگران به سیستم شما جلوگیری به عمل آورده و هیچ نرم افزاری اجاره ی آن را نمی دهد تا بدون اطلاع شما به اینترنت وصل شوند.

Antispam : این بخش به جلوگیری از ورود Spam ها وEmail های تبلیغاتی مزاحم به MailBox شما می پردازد .

Antispyware : ضد جاسوس قدرتمند این بسته که به با دیتابیس قدرتمندش به از فعالیت نرم افزارهای مخرب و ناشناس و تبلیغاتی بر روی سیستم شما جلوگیری به عمل می آورد.

Parental Control : همان کنترل والیدن می باشد که به شما امکان کنترل سایتها و نرم افزار هایی که فرزندانتان و یا افراد دیگر که از سیستم شما استفاده می کنند را می دهد . بدین ترتیب میتوانید نرم افزار های مختلف و یا وب سایتهای گوناگون را فیلتر نمایید.

 5487

دانلود (torrent) ـ 90 مگابایت 5487