5487

 5487پس از نصب ویندوز، نصب و به روز رسانی یک آنتی ویروس قدرتمند از نیاز های اساسی کاربران و مخصوصاً کاربران اینترنتی میباشد آنتی ویروس پاندا یکی از قویترین ویروس کش ها میباشد که در سال های اخیر توانسته است رتبه ی بسیار بالایی در میان بهترین نرم افزاری مقابله با ویروس بدست آورد. جالب است بدانید امتیاز این نرم افزار از نرم افزار های معروف آنتی ویروس هم بالاتر میباشد! این انتی ویروس در مقابله با ویروس های سیستم عامل داس رتبه اول و در مقابله با ویروس های تحت ویندوز رتبه دوم ازآن خود کرده است .

Automatically detects and eliminates all types of viruses : کشف , شناسایی و نابود سازی تمامی ویروسها , کرمها و تروجان ها بدون کوچک ترین زحمت ! کنترل Email ها و فایلهای دانلود شده و بازیهای آنلاین و محیط های گفتگو دیگر ویژگی های این بخش از نرم افزار است .

Keep your PC free from spyware : دیگر نگران آلوده شدن به نرم افزار های جاسوسی نباشید و توسط این نسخه از نرم افزار هیچ نرم افزار در اینترنت بدون اجازه شما قادر به ورود به سیستم و نصب و سرقت اطلاعات نخواهند بود !

Blocks hackers and intruders, even through Wi-Fi connections : جلوگیری از ورود هکر ها به سیستم و مقابله با اخرین روش های نفوذ در تمامی اتصال ها حتی اتصال های Wi-Fi ( Wireless Fidelity ).

Protection against phishing and other online fraud : جلوگیری از افتادن در دام کاهبرداری های اینترنتی در صفحات تقلبی وب !

TruPreventTM Technologies, double guarantee of protection : این سیستم و تکنولوژی جدید قدرت2 برابری را در محافظت سیستم به شما می دهد و قادر به شناسایی ویروسها و نرم افزار های ناشناس از روی رفتار مشکوکشان می باشد ! همانظور که ویروسهای Sasser و Mydoom اینگونه شناسایی شدند .

نرم افزار هایی که در بسته امنیتی Panda 5487 Protection 2008 قرار دارند عبارتند از:
Anti-Malware Protection:
برقراری امنیت در مقابل ویروس ها ، تروجان ها ، جاسوس افزار ها و ... با این نرم افزار موجود در بسته امنیتی پاندا حاصل خواهد شد.
Anti-Malware Engine:
با این صورت که همیشه و به صورت اتوماتیک سیستم رایانه ای مورد اسکن و بازرسی قرار خواهد گرفت تا کوچک ترین آسیبی به سیستم وارد نشود.
Advanced Proactive Protection:
تکنولوژی جدیدی که در بسته امنیتی پاندا قرار گرفته است از ورود هر گونه فایل مخربی جلوگیری می کند. این تکنولوژی با بهره گیری از الگوریتم های بسیار کامل و حساب شده در مقابل هر فایل مخربی ایستادگی کرده و حتی از اجرای کوچکترین فایل مخربی هم جلوگیری به عمل می آورد.
Personal Firewall:
دیوار آتشینی قدرتمند که جلوی حمله هکرها را خواهد گرفت. به این صورت که اگر کوچکترین احساس خطری از سوی پاندا حس شود برنامه مخرب سریعا بسته یا به عبارت دیگر Block خواهد شد.
Identity Theft Protection:
همه سایت ها در زمان اجرا باید از فیلتر امینتی پاندا اجازه عبور گیرند.
Anti-Banking Trojan Engine:
هیچ تروجانی با وجود این نرم افزار نمی تواند کوچکترین آسیبی را به سیستم ها وارد نماید.
Anti-Rootkit Technology:
تکنولوژی بسیار جدیدی که امنیت را در مقابل هکر ها فراهم می کند. این تکنولوژی میان کاربران بسیار محبوب بوده و از سوی مجله بسیار معروف PC Magazine به عنوان جدیدترین و بهترین تکنولوژی ها برنده جایزه شده است.
Anti-Spam Filter:
جلوگیری از ورود ایمیل های تبلیغاتی و مخرب با Anti-Spam Filter فراهم می آید.
Parental Control:
کنترل فرزندان با این ابزار بسیار آسان است. کودکان و فرزندان شما نمی توانند به هرجایی که خواستند سربه زنند تا ناخواسته سیستم شما را مورد حمله فایل های مخرب قرار دهند.
Web Filter:
فیلترینگ بسیار قدرتمند در مقابل سایت های مخرب که اجازه لودشدن صفحات وب را نخواهد داد.
Personal Information Filter:
یکی از بهترین ابزار ها همین ابزار است. چراکه اطلاعات شخصی کاربران را در هر محدوده ای به طور کامل محفوظ می دارد.
Backup & Restore:
نهایت امر هم قابلیتی که نوعی بیمه است در مقابل هر حمله. خیال کاربران با وجود این ابزار به طور کامل راحت خواهد شد. چراکه می توانند با چند کلیک ساده تمامی اطلاعات خود را از فایل پشتیبانش بازیابی کنند.

قابلیت های کلیدی بسته امنیتی

- به روز رسانی سریع و به صورت روز به روز
- بیش از 12 نرم افزار مجزا برای برقراری امنیت
- استفاده از جدید ترین متد هاو تکنولوژی ها برای شناسایی فایل های مخرب
- محیطی ساده در عین کارآیی
- سازگاری با سیستم های سخت افزاری نستا معمولی
- بهینه سازی سیستم رایانه ای
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ویستا.

 5487

لطفا قبل نصب این قسمت را با دقت مطالعه فرمایید: 5487

1- برنامه را توسط فایل Setup نصب کنید.
 5487-2
بعد از نصب برنامه کامپیوتر را Restrat کنید.
 5487-3
در هنگام بالا آمدن کامپیوتر دکمه F8 را زده و با حالت Safe Mode وارد ویندوز شوید.
 5487-4
وارد دایرکتوری نصب نرم افزار در Program File بروید.
 5487-5
فایل داخل پوشه Crack را در دایرکتوری که برنامه نصب شده کپی کنید.
(در صورتی که ویندوز برای جایگزین کردن این فایل سوال کرد شما Yes را انتخاب کنید.)
 5487-6
ویندوز را Restart کنید و لذت ببرید!

حالا شما می توانید بدون Username و Password آنتی ویروس خود را آپدیت کنید .

دانلود -48 مگابایت